AKP’nin trol vekillerinden Şamil Tayyar Erdoğan’ın Ergenekon ile anlaşmasından rahatsız. Ergenekonın er ya da geç kendisini cezalandıracağını bilen Tayyar bu rahatsızlığını zaman zaman üstü kapalı olarak dile getiriyor.

Özellikle Davutoğlu’nun tasfiye edilmesinden sonra daha da sıkılaşan Erdoğan Ergenekon ittifakı Şamil Tayyar’ı panikletti. Tayyar dün twitter hesabından paniğini yansıtan twitler attı. Bürokraside kuzunun kurda teslim edildiğini ileri süren Tayyar paralel ile mücadelenin rayından çıktığına işaret ederek Erdoğan’a üstü kapalı gönermede buldundu. “Birgün duvara çarparsa kafamız, sakın ha hiç kimse ‘kandırıldık’ demesin” diyen Tayyar, Erdoğan’ın daha “kandırıldık” diyerek yaptığı U dönüşlerine gönderme yaptı.

İşte Tayyar’ın twitleri: 
SamilTayyarTwit

Haberimizi okuduğunuz için teşekkürler…

Okuduğunuz bu metinler sesi kısılan, nefesi kesilen insanların sesine ses, nefesine nefes verme çabası. Bu çaba, karınca kararınca Nemrut'un ateşine karşı "yerimiz belli olsun" çabası. Bu çaba, 'zalim zulmederken sen ne yaptın?' diye sorulduğunda "dik durdum" deme çabası. Bu çabanın devam etmesini isteyen dostlarımız aşağıdaki ürünü alarak destek verebilirler. Desteğiniz için yürekten teşekkürler.

Bu yayınların devam etmesi için verdiğiniz destek için çok teşekkürler...