Hükümete yakınlığıyla bilinen Ülke TV, ‘Gezi korkusu’nu bu kez de son günlerde ‘fenomen’ haline gelen Pokemon Go oyunu üzerinden gösterdi.

Ülke TV’de Mustafa Yıldız’ın sunduğu ‘Odak Noktası’ isimli programda ‘büyük resmi kaçırmayan’ bir yorumcu, Pokemon Go oyunu üzerinden Gezi eylemlerinin organize edilebileceğini ileri sürdü. Oyunları propaganda amacını taşıdığını iddia eden yorumcu, “Hatta dava savaşlar yapılmadan oyunlar tasarlanıyor” diye konuştu. ‘Gerçekten ciddi bir iddia’ Programda, yorumcunun konuşması esnasında Pokemon Go, ‘tehlike’ diye nitelenirken, ekrandaki KJ’de “Pokemon Go ile yeni bir Gezi organize edilebilir” ifadeleri yer aldı. Bu sav, ‘Gerçekten ciddi bir iddia’ denerek ‘desteklendi’.

PostMedya.com

Haberimizi okuduğunuz için teşekkürler…

Okuduğunuz bu metinler sesi kısılan, nefesi kesilen insanların sesine ses, nefesine nefes verme çabası. Bu çaba, karınca kararınca Nemrut'un ateşine karşı "yerimiz belli olsun" çabası. Bu çaba, 'zalim zulmederken sen ne yaptın?' diye sorulduğunda "dik durdum" deme çabası. Bu çabanın devam etmesini isteyen dostlarımız aşağıdaki ürünü alarak destek verebilirler. Desteğiniz için yürekten teşekkürler.

Bu yayınların devam etmesi için verdiğiniz destek için çok teşekkürler...