Ulusalcılar AKP’nin oyları çalarak referandumdan EVET çıkarmasına çok içerledi. Her gün bir şeyler yapmak istiyorlar ama ellerinden bir şey gelmiyor. Oysa bu AKP’nin ne ilk hırsızlığı ne de son hırsızlığı.

AKP en net 17-25  Aralıkta hırsızlık yaparken yakalanmıştı. Ondan sonra bir FETÖ masalı uydurdu. Bu masala en çok da ulusalcılar inandı. Başlarına ne geldiyse FETÖ yaptı deyip AKP’nin etkelerinin altına sığındılar. Nasılsa birbirlerini yiyorlar diye ses etmediler. Gün geldi referandum gerçeğiyle uyandılar.

Şimdi ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar. Benim net bir önerim var: Oyları FETÖ çaldı deyin belki Erdoğan’ı ikna edersiniz. kolay gelsin. İşte Referandum analizim:

Haberimizi okuduğunuz için teşekkürler…

Okuduğunuz bu metinler sesi kısılan, nefesi kesilen insanların sesine ses, nefesine nefes verme çabası. Bu çaba, karınca kararınca Nemrut'un ateşine karşı "yerimiz belli olsun" çabası. Bu çaba, 'zalim zulmederken sen ne yaptın?' diye sorulduğunda "dik durdum" deme çabası. Bu çabanın devam etmesini isteyen dostlarımız aşağıdaki ürünü alarak destek verebilirler. Desteğiniz için yürekten teşekkürler.

Bu yayınların devam etmesi için verdiğiniz destek için çok teşekkürler...